13-03-2019 WIN een verpakking Menopauze Formule van VitOrtho!

WIN een verpakking Menopauze Formule van VitOrtho!

Rond de overgangsperiode treden er allerlei lichamelijke veranderingen op die bij veel vrouwen gepaard gaan met ongemakken. Deze overgangsverschijnselen lijken opeens een vast onderdeel van het leven te worden. VitOrtho Voedingssupplementen heeft de Menopauze Formule ont­wikkeld voor deze belangrijke periode in het leven van de vrouw. De Menopauze Formule is geschikt voor vegetariërs en veganisten. Deze formule ondersteunt bij overgangsverschijnselen, zoals opvliegers en prik­kelbare gevoelens. Het reguleert de hormonen en bevordert een goede geestelijke balans. De stoffen die hier op inspelen zijn onder andere rode klaver en salie.

VitOrtho helpt! Gezondheid is onze motivatie. Wij helpen door mensen te inspireren en te motiveren richting een gezonde leefstijl, wij helpen door te blijven ontwikkelen, en bovenal: wij helpen met onze producten. Ook tijdens de overgang.

Wil jij kans maken op een GRATIS verpakking Menopauze Formule t.w.v. € 24,95? 

We geven 5 verpakkingen weg!

Vraag de gratis Homeopatische EHBO kit aan >>

Recent nieuws

Nieuwsarchief