15-09-2016 Vereniging Homeopathie lanceert opleiding drogisterijmedewerkers

Vereniging Homeopathie lanceert opleiding drogisterijmedewerkers

Homeopathische zelfzorgmiddelen worden veel gebruikt in Nederland. In het grootste deel van de Nederlandse huishoudens zijn één of meerdere homeopathische zelfzorgmiddelen te vinden. Doordat er niet meer op de verpakking van de middelen mag worden vermeld welk middel je waarbij kunt gebruiken, is het voor veel gebruikers lastig geworden om het juiste middel te kiezen. Het is daarom van groot belang dat de kennis van de drogisterijmedewerkers helemaal up to date is.

Daarom heeft de Vereniging Homeopathie in samenwerking met opleider Xciting een homeopathie-nascholingsmodule ontwikkeld. De verwachting is dat ten minste 1.000 drogisterijmedewerkers de opleiding gaan afronden.

De nascholingsmodule is te behalen via www.drogiweb.nl.

 

Recent nieuws

Nieuwsarchief