08-11-2018 Nieuw platform voor holistische kindergeneeskunde gelanceerd

Nieuw platform voor holistische kindergeneeskunde gelanceerd

Ouders worden bij de huisarts volgens protocol altijd eerst naar de reguliere kant van de geneeskunde doorverwezen, waar er gekeken wordt naar de klachten van je kind in losse onderdelen van het lichaam. Maar als klachten chronisch zijn of worden, en er geen oplossing meer ligt in de reguliere kindergeneeskunde, wordt vaak gekeken naar een meer holistische aanpak.

Binnen de holistische kindergeneeskunde wordt er naar je kind gekeken in zijn geheel, wat inhoudt dat lichaam en geest een zijn en niet los van elkaar bekeken worden. Daarnaast wordt er gekeken naar de oorzaak van de ontstane ziektes en worden er geen symptomen bestreden. 

Voor alle ouders die geïnteresseerd zijn in een meer holistische visie op gezondheid en het welzijn van hun kind(eren), is het platform holistischekindergeneeskunde.nl gelanceerd. Op dit platform vind je informatie, filmmateriaal en interactieve forums met andere ouders. Kijk voor meer informatie op www.holistischekindergeneeskunde.nl

 

 

Recent nieuws

Nieuwsarchief