18-10-2018 Europees homeopathie overleg

Europees homeopathie overleg

Op 20 oktober vond de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van de EFHPA plaats in Stuttgart. De EFHPA is de Europese overkoepelende organisatie van homeopathische patiëntenorganisaties en heeft als doel Europese kwesties op het gebied van homeopathie te bespreken en de handen ineen te slaan.

Uiteraard nam de Vereniging Homeopathie als vertegenwoordiging voor Nederland deel aan dit overleg. 

De EFHPA is opgericht in 2003 met als doel:

  • het vertegenwoordigen van patiënten in Europa die een homeopathische behandeling zoeken of gebruiken
  • het verdedigen van de rechten en belangen van deze patiënten
  • het streven naar een volledige integratie van homeopathie in het Europese zorgbeleid
  • het bewustmaken van de voordelen van homeopathie bij Europese zorgautoriteiten
  • het streven naar harmonisatie bij de invoering van Europese regelgeving met betrekking tot homeopathische medicijnen in heel Europa, om tot een gelijkwaardige en optimale beschikbaarheid van behandelingen en medicijnen te komen voor alle Europese inwoners
  • het ondersteunen van de oprichting en ontwikkeling van nationale homeopathische patiëntenorganisaties

 Meer over de EFHPA kun je lezen op EFHPA.EU

 

 

Recent nieuws

Nieuwsarchief