19-02-2018 De Vereniging Homeopathie gaat opnieuw investeren in wetenschappelijk onderzoek

De Vereniging Homeopathie gaat opnieuw investeren in wetenschappelijk onderzoek

De behandeling met homeopathie biedt vele mogelijkheden. Om de voordelen die homeopathie biedt verder te onderzoeken, investeert de Vereniging Homeopathie regelmatig in wetenschappelijk onderzoek. Zo onderzoeken we momenteel in samenwerking met andere partijen hoe huisartsen beter kunnen samenwerken met complementair werkende artsen of therapeuten. Uiteraard wordt ook bekeken wat de resultaten hiervan zijn.  
 
Verder gaan we dit jaar opnieuw investeren in onderzoek naar de toepassing van homeopathie in de veeteelt en laten we diverse buitenlandse wetenschappelijke onderzoeken samenvatten en vertalen zodat ze voor de bezoekers van onze website eenvoudig te vinden zijn.  

De resultaten van de onderzoeken worden uiteraard gepubliceerd. 

 

Recent nieuws

Nieuwsarchief