18-08-2014 Consumentenbond wil indicaties op homeopathische middelen terug

Een jaar na invoering van de wet die bepaalt dat op homeopathische middelen niet meer mag staan waar ze voor bedoeld zijn, maakt de Consumentenbond de balans op: 'Het is er niet duidelijker op geworden'.
De Consumentenbond geeft in haar recentste uitgave te kennen dat zij vindt dat minister Schippers zich nog eens moet buigen over de regelgeving van homeopathische zelfzorgmiddelen.

"Consumenten moeten goed geïnformeerd kunnen kiezen: geïnformeerd over de voor- en nadelen van reguliere en alternatieve geneesmiddelen. Wat heb je er aan dat er producten in het schap staan zonder dat daarop staat wat je ermee moet? Enige aanduiding van de fabrikant waar hij het middel voor bedoelde, lijkt dan toch voor de hand te liggen; met de toevoeging dat voor de werking geen wetenschappelijk bewijs is. Minister Edith Schippers zou er goed aan doen zich nog eens te buigen over de  (on)begrijpelijkheid  van deze regeling voor consumenten, en een verbetering door te voeren". 

Lees hier het hele artikel. 

Recent nieuws

Nieuwsarchief