06-07-2018 Al meer dan 100.000 handtekeningen voor de petitie Handen af van de Homeopathie

Al meer dan 100.000 handtekeningen voor de petitie Handen af van de Homeopathie

De petitie Handen af van de Homeopathie is inmiddels al 102.000 keer ondertekend. Daarmee is het één van de grootste petities van Nederland. Dit geeft aan hoeveel mensen zich zorgen maken om de regelgeving rondom homeopathie.

Eerder bleek al uit onderzoek dat een ruime meerderheid van de Nederlanders de informatie over de homeopathische middelen weer terug wil op de verpakkingen zodat ze kunnen lezen bij welke kwalen de middelen kunnen worden toegepast.

Er is inmiddels een verzoek bij de minister ingediend om de petitie te overhandigen en om een gesprek over de toekomst van homeopathie in Nederland aan te gaan. In dit gesprek gaan we pleiten voor het verstrekken van informatie op de verpakkingen van homeopathische middelen.

Wanneer we naar Den Haag gaan, laten we het uiteraard weten!

Heb je de petitie nog niet ondertekend?
 

Teken dan hier de petitie
'Handen af van de Homeopathie'!

 

Recent nieuws

Nieuwsarchief