24-9: Cursus: Zelf aan de slag met Homeopathie (Haarlem)

24-9: Cursus: Zelf aan de slag met Homeopathie (Haarlem)

In de cursus 'Zelf aan de slag met Homeopathie' van drie sessies leert u hoe u in acute situaties, zoals bij verwonding, verstuiking, wagenziekte zelf homeopathie kunt toepassen. De cursus begint met een algemeen deel over wat homeopathie is, de verschillende EHBO middelen worden besproken en het boek dat u bij de cursus kunt aanschaffen wordt toegelicht.

In het tweede en derde deel maken we aan de hand van voorbeelden gezamenlijk een keuze uit de 37 middelen die in de Homeopathische EHBO-kit zitten, zodat u na de cursus de middelen zelf kunt toepassen.

De cursus wordt gegeven aan kleine groepen, zodat er voor iedereen tijd is voor vragen.
 
Data: 24 september, 1 oktober en 15 oktober
Tijd: 19:30 tot 21:30 uur.
 
Aanmelden kan via 06-16 95 43 31 of info@jolandevelgersdijk.nl.
 

Informatie:

  • Dag: 24 september, 2019 Begintijd: 19:30 Eindtijd: 21:30 Prijs: €75.00 Adres:Gezondheidscentrum Haarlem-Noord, Victor van Vrieslandstraat 4 ,
    2025 LS te Haarlem-Noord

Organisatie gegevens: