21-9: Cursus EHBO met Homeopathie (Arnhem)

21-9: Cursus EHBO met Homeopathie (Arnhem)

In deze praktische cursus leer je hoe je homeopathie met resultaat kan toepassen in acute situaties zoals steken/beten van insect of dier, koliek, reisziekte, ongelukken zoals blessures, val, brandwonden en meer.

Er is veel informatie over homeopathie. Waar je echter het meest van overtuigd zult raken is zelf aan den lijve ervaren hoe snel en goed homeopathie werkt in acute situaties. Deze cursus is voor iedereen een uitstekende gelegenheid om kennis te maken met homeopathie en vooral om te leren hoe je het zelf toe kunt passen in acute EHBO-situaties.

De kosten bedragen 85,- incl. reader en koffie/thee

Aanmelden kan via info@hvna-opleidingen.nl of 026-3231182.

 

 

Informatie:

  • Dag: 21 september, 2019 Begintijd: 09:45 Eindtijd: 17:00 Prijs: €85.00 Adres:'t Venster, Thomas a Kempislaan 82,
    6822 LS te Arnhem

Organisatie gegevens:

  • Bedrijfsnaam: HVNA-opleiding-Homeopathie E-mailadres: info@hvna-opleidingen.nl Adres: Thomas A Kempislaan 82 6822 LS Arnhem