15-6: Open dag Homeopathie opleiding HVNA (Arnhem)

15-6: Open dag Homeopathie opleiding (Arnhem)

Heb je belangstelling voor Homeopathie of Natuurgeneeskunde? Dan is het Open College van 15 juni a.s. een perfecte mogelijkheid om kennis te maken met de opleiding, de lesinhoud en en wat je verder kunt verwachten van onze 4-jarige opleiding, waarin je vakinhoudelijk, medisch en therapeutisch opgeleid wordt.

Tijdens het Open College krijg je aan de hand van de introductie, minicolleges en workshops een goed beeld van het onderwijs. Met al je vragen kun terecht bij de docenten en oud studenten. Je zult de sfeer van onze opleiding proeven en een aantal docenten, studenten en afgestudeerden persoonlijk leren kennen. Je krijgt een goede indruk van wat je kunt verwachten van de opleiding. Vrienden en familie zijn ook van harte welkom.

Kijk voor meer informatie op: https://www.hvna-homeopathie.nl/praktische-informatie/open-college

 

 

Aanmelding wordt op prijs gesteld via info@hvna-opleidingen.nl of 026-3231182.

 

Informatie:

  • Dag: 15 juni, 2019 Begintijd: 10:00 Eindtijd: 15:30 Prijs: €0.00 Adres:Thomas A Kempislaan 82,
    6822 LS te Arnhem

Organisatie gegevens:

  • Bedrijfsnaam: HVNA-opleiding-Homeopathie E-mailadres: info@hvna-opleidingen.nl Adres: Thomas A Kempislaan 82 6822 LS Arnhem