13-10: Herfstmarkt bij Hortus Alkmaar

13-10: Herfstmarkt bij Hortus Alkmaar

Zondag 13 oktober sluit Hortus Alkmaar het seizoen 2019 af met een gezellige herfstmarkt. In de tuin staan dan zo´n 25 kraampjes met allerlei lekkere en leuke spullen. Er zijn gratis rondleidingen en kinderactiviteiten. De toegang is die dag gratis. 

Markt met (biologische) producten

Bij de marktkraampjes is van alles te vinden, zoals biologische jams en chutney´s, bakmeel, wijn, soepen, zeewierproducten en geitenkaas. En ook leuke cadeautjes zoals sieraden, producten van marinowol, schapenwollen sloffen, kussens, glaskunst, vogeltaarten, geurpotjes en bijenwasdoekjes. 

Mini workshop betoverend blad, kennismaken met botanisch printen

Laat je verrassen door de magie van deze techniek. We maken de basis voor een boekje of een set kaarten. Terwijl je werkstuk in de pan zit heb je de tijd om over de markt te slenteren en de tuin te bezoeken. Je mag natuurlijk ook een blad uit je eigen tuin meebrengen.
Tijden: 12:00 - 13:00 uur of van 14:00 tot 15:00 (+ 1.5 uur wachttijd). Kosten: € 17,50.

Tweede plant gratis

Heb je nog lege plekken in je tuin? Sla dan je slag tijdens de herfstmarkt. Alle planten zijn die middag twee voor de prijs van één. In de hortuskraam zijn natuurlijk ook biologische pompoenen te koop, evenals zaden uit eigen tuin en natuurlijk onze heerlijke hortushoning. 

Kinderactiviteiten en rondleidingen

Kinderen kunnen die middag knutselen met herfstmaterialen, een cakeje versieren, zich laten schminken of een kabouterspeurtocht doen. Om 13.00, 14.00 en 15.00 uur zijn er gratis rondleidingen door de tuin.

Zondag 13 oktober 2019 van 12.00 - 17.00 uur.

De toegang is gratis, voor het schminken, het cakejes versieren en de kabouterspeurtocht wordt een bijdrage gevraagd.

 

Informatie:

  • Dag: 13 oktober, 2019 Begintijd: 12:00 Eindtijd: 17:00 Adres:Hortus Alkmaar, Berenkoog 37,
    1822 BH te Alkmaar