12-3: Lezing: Afvallen zonder honger (Amsterdam)

12-3: Lezing: Afvallen zonder honger (Amsterdam)

Afvallen is niet alleen een kwestie van bewegen en calorieën: er zijn meer factoren die daarop invloed hebben zoals stress, slaapgebrek, of gewoon uw eigen 'constitutie' die zorgt dat u meer voorraad maakt dan u zou willen... Homeopathie kan daarmee helpen, samen met planten, voedingsupplementen, en een gezonde voeding die u lang kunt houden zodat u geen tekort krijgt en dat uw lichaam juist niet de neiging heeft om nog meer voorraad te maken!

Een aantal planten en voedingssupplementen kunnen u daarbij helpen, met name als u een tekort aan vitaminen en mineralen, lichte insulineresistentie, trage schildklier, pre burn-out, hormonale disbalans (met name na een zwangerschap of bij de menopauze) of erfelijke factoren hebt. En het is belangrijk om dit te behandelen voordat het ernstiger wordt!

Meer weten: kijk op www.homeopathielaren.nl of www.homeopathie-amsterdam.com

Graag van tevoren aanmelden op info@homeopathielaren.nl of 06-44 958 698.

Max 8 deelnemers. Kosten: 20 euro.

Bent u verhinderd maar wilt u meer daarover weten? Maak dan een afspraak voor een gratis kennismakingsgesprek of een consult het liefst per email op info@homeopathielaren.nl

 

 

Informatie:

  • Dag: 12 maart, 2019 Begintijd: 14:00 Eindtijd: 15:30 Prijs: €20.00 Adres:Homeopathie Amsterdam, Johannes Verhulststraat 78,
    1071 MX te Amsterdam

Organisatie gegevens: