11-10-2016 Indiase regering opent 20 extra homeopathische klinieken

Indiase regering opent 20 extra homeopathische klinieken

De Indiase regering is van plan om 20 extra homeopathische klinieken op te zetten in het land, zo heeft de Indiase minister voor volksgezondheid, K.K. Sailaja verklaard, nadat ze de de eerste steen had gelegd voor de bouw een nieuw gebouw van het Homeopathisch Medisch College in Kozhikode.

'Dit is een nieuwe stap in het streven om India uit te roepen tot een volwaardige Homeopathie-staat. Daarvoor zijn nog eens 45 extra klinieken noodzakelijk', verklaarde ze. Ze voegde daaraan toe dat de regering alle medische stromingen even belangrijk vindt.

'Hoewel  talloze instellingen onder het Ministerie van Volksgezondheid vallen, zijn ze niet mensvriendelijk. Er moet gestreefd worden naar het mensvriendelijk maken van ziekenhuizen. De regering wil de Medische Colleges omvormen naar 'Centres of Excellence'', vervolgde ze.

 

Recent nieuws

Nieuwsarchief