15-10: Herfstmarkt bij Hortus Alkmaar

15-10: Herfstmarkt bij Hortus Alkmaar

Op zondag 15 oktober sluit Hortus Alkmaar het seizoen af met een gezellige herfstmarkt. De tuin is die dag geopend van 12.00 – 17.00 uur en de entree is gratis.

 

Herfstmarkt

Op het terras is een herfstmarkt waar allerlei biologische producten te koop zijn, zoals chutneys, jam, mosterd, pompoenen, meel, kruidenzalf, bloembollen, planten en zaden en leuke cadeautjes zoals geurpotjes, vilten sjaals en sieraden.

 

Demonstraties, workshops en lezingen

Bezoekers kunnen meedoen met leuke workshops, zoals een herfstkrans en mosterd maken. In het bezoekerscentrum zijn lezingen over de kracht van detoxen en natuurfotografie. Kinderen kunnen zelf broodjes bakken, een kabouterspeurtocht doen en knutselen met herfstmaterialen.

 

Berenkoog 37

Hortus Alkmaar is gevestigd aan de Berenkoog 37 in Alkmaar. Het complete programma is te vinden op de website www.hortusalkmaar.nl

 

Informatie:

  • Dag: 15 oktober, 2017 Begintijd: 12:00 Eindtijd: 17:00 Prijs: €0.00 Adres:Hortus Alkmaar, Berenkoog 37,
    1822 BH te Alkmaar